kategoria: Sprzęt
[#1] Pytanie ogólne o GBA1000
Ostatnio bardzo zainteresowałem się GBA1000. Czy może ktoś powiedzieć z jaką Amiga gba jest kompatybilna? Do jakiej ja porównać? Jak to wygląda w porównaniu do zwykłych amig z szybkością i kompatybilnością? Co z softu i gier nie działa?
Ogólnie, warto zainwestować w taki projekt?
Pytam, bo mam obudowę po a1000, i nie moge nic konkretnego znaleźć.
[#2] Re: Pytanie ogólne o GBA1000

@Ralpheeck, post #1

To nic innego jak Amiga 500 z prockiem 030 i 8mb fastu.
Dodatkowo masz zegar, kontroler dysku twardego i uklad graficzny FF ktory pozwala ma podlaczenie monitora lcd.
Po zlutowaniu będziesz mial satysfakcję ze sam cos zrobiłeś i działa.

Dodatkowo mozesz ją rozbudować o karte turbo z 060 i 128mb fastu i grafike picasso
Koszt jakies 2tys z 030 , lutowania z miesiąc albo tez mozesz kupic tez gotowca.
[#3] Re: Pytanie ogólne o GBA1000

@JacK_Swidnik, post #2

brak obsługi cd-romu
[#4] Re: Pytanie ogólne o GBA1000

@Dorian3d, post #3

CD-ROM to akurat tak średnio by mi podchodził, ale wygląda to na taka A3000 wpasowującą się w obudowę. W sumie ciekawa rzecz.
[#5] Re: Pytanie ogólne o GBA1000

@Ralpheeck, post #4

To zorro II nie III
[#6] Re: Pytanie ogólne o GBA1000

@Dorian3d, post #5

Amiga 500 na omnadren
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem