kategoria: Sprzęt
[#1] zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200
hej,
mam pytanie o sugestie jaki zestaw diagnostycznego softu do a500/600 i ew. 1200 polecacie?
jakos slysze ze pamiec "sprawdz memtestem" ale o jaki soft chodzi, zrobilem search w tosecu i nic jako memtest nie znalazlem, kolejne na jakis zdjeciach z google widzialem fioletowy ekran z adresami pamieci (najprawdopodobniej zdjecie z przebiegajacego testu) ale zadnych referencji do narzedzia nie bylo.

generalnie chodzi mi o test na pewno pamieci, ale ew inne diagnostyczne tez potrzebuje.

dzieki za pomoc z gory, i prosze gdy juz cos zaproponujecie to dajcie taka informacje ktora jednoznacznie pozwoli mi namierzyc adf do sciagniecia
[#2] Re: zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200

@ami2019, post #1

Sprawdź SysTest
W zip jest w środku ADF do nagrania na dyskietce lub osobno do uruchomienia na Amidze.

Oprócz tego mam ROM diagnostyczny (DiagROM), ale do tego już trzeba kostkę zaprogramowaną.


Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 14:16:02 przez Adinfo
[#3] Re: zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200

@Adinfo, post #2

Zerknijcie jeszcze na SIATP.
link
[#4] Re: zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200

@ami2019, post #1

MBRTest-2 do testowania pamięci.
[#5] Re: zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200

@tbone, post #4

uprzejmie dziekuje Panowie.
[#6] Re: zestaw narzedzi diagnostycznych do a500/600/1200

@ami2019, post #1

Może nie soft ale ostatnio na coś takiego się natknąłem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem