kategoria: A500
[#1] 512kb ram expansion 16 x 256k x 1 - potrzebna pomoc.
Witam
Jest sobie takie rozszerzenie do amigi na 16 kościach + bateria i rtc. Kości to 256k x 1 DRAM. Dokładnie to micron mt-1259. Potrzebuje schematu do tego ustrojstwa. Jedyny jaki mam to bardzo niewyraźny z książki pod tytułem: A500 User`s Manual English ze strony 275 oznaczony jako Amiga 500 schematics F-11.

Karta
Książka
Jeżeli ktoś posiada jakiś czytelny schemat do tej karty to byłbym wdzięczny za udostępnienie. Mniej więcej wiem jak to wszystko jest połączone, ale nie chce mi się rysować schematu od nowa jeżeli takowy istnieje.

Pozdrawiam
[#2] Re: 512kb ram expansion 16 x 256k x 1 - potrzebna pomoc.

@janekdrukarz, post #1

Szukałeś może na tej stronie?
[#3] Re: 512kb ram expansion 16 x 256k x 1 - potrzebna pomoc.

@janekdrukarz, post #1

Sama pamięć ma konstrukcję prostą jak budowa cepa, do rozkminienia w kilka minut z miernikiem ciągłości. Co do części zegarowej to sam niestety nie wiem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem