kategoria: Programy
[#1] X-Copy - cls failed returncode 10
Chyba mam małego pecha. Do tej pory miałem jedną kopię X-Copy. Skopiowałem sobie zatem dyskietkę-matkę na inną dyskietkę sprawną. Obecnie jedna i druga odpala się z komunikatem: "cls failed returncode 10" i program się nie uruchamia. Co ciekawe dyskietka-matka czasem się odpali a czasem nie. Po prostu padły fizycznie obie dyskietki czy chodzi o coś innego? Inne dyskietki z grami działają idealnie zatem to chyba nie wada samej stacji dysków :/
[#2] Re: X-Copy - cls failed returncode 10

@guzik-zapasowy, post #1

Cls to program do czyszczenia ekranu.
Bez niego xcopy się uruchomi, wystarczy w cli wpisać nazwę pod jaką figuruje xcopy. Czyżby xcopy
Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to na dyskietce masz wirusa, chociaż jeśli czasami się uruchomi, to problem może być z dyskietkami.
Ale dwoma z xcopy?! Myślę że wirus.

Podeślij obraz tej dyskietki . Sprawdzę
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem