kategoria: Programy
[#1] jak robic search/find tekstowy
hej,
nie jestem doswiadczonym amigowcem i mam byc moze pytanie na ktore kazdy zna odp, tylko nie ja - jak moge zrobic search tekstowy po takich plikach? to sa pliki tekstowe? po rozpakowaniu adf na macu wygladaja jak binarne, wiec powiedzcie jaki jest na to sposob... musze poszukac 1 tytulu i wizja przegladania 100 plikow jakos mnie nie motywuje...

adf jest tu:

https://drive.google.com/open?id=1juINzc71t-KxBFC7LSscl3JQSPTAS6wb

jest ot katalog VALLY PUBLIC DOMAIN

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 19:50:04 przez ami2019
[#2] Re: jak robic search/find tekstowy

@ami2019, post #1

Pliki spakowane są powerpackerem.
Listę programów FredFisha znajdziesz też na necie.
Łatwiej będzie ci znaleźć ten szukany plik.


Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 19:47:44 przez Norbert
[#3] Re: jak robic search/find tekstowy

@Norbert, post #2

ten fredfish to chyba zmylka, bo to co tam jest to wejsc nalezy do katalogu CLICK ME i tam to juz chyba nie fredfish tylko VALLY PD

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 19:51:41 przez ami2019
[#4] Re: jak robic search/find tekstowy

@ami2019, post #3

Potrzebujesz biblioteki powerpacker.library I filemastera 2.2 ..lub powerpacker / de packer /turboimploader pojdzie na a500 1.3 ..I zdekompresuj Pliki
[#5] Re: jak robic search/find tekstowy

@HOŁDYS, post #4

dzieki panowie, po rozpakowaniu to juz beda czyste pliki tekstowe?

i jeszcze jedno, czy jest depaker pod windows/maca, - moze da rade rozpakowac te pliki po rozpakowaniu adfa na pc/mac?
[#6] Re: jak robic search/find tekstowy

@ami2019, post #5

ok, dla potomnych, total commander + plugin ppunpack
[#7] Re: jak robic search/find tekstowy

@ami2019, post #6

Masz problem, szukasz rozwiązania.
Najpierw we własnym zakresie, a gdy nic nie uda się wyszukać na Google, pytasz na forum.
Czy naprawdę potrzebny był ten temat jeśli po godzinie od napisania pierwszego postu znalazłeś właściwy program?
[#8] Re: jak robic search/find tekstowy

@Norbert, post #7

1. czyli zle ze sie dowiedzialem tutaj ze to spakowane tzw powerpackerem?
2. czyli zle ze podalem odpowiedz czym mozna powerpacka rozpakowac pod win, gdy juz sie dowiedzialem ze to powerpack?

bo to forum dla tych co juz wszystko wiedza? aha...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem