kategoria: A4000
[#1] Rapidroad błędy przy nagrywaniu na pena
Mam taki problem że podczas kopiowania a pendrive, co chwile wyskakuje jakiś błąd zapisu, testowałem na różnych penach i na wszystkich to samo, dodam że mam praktycznie goły system 3.1.4, cholera mnie bierze bo potrzebuję pare GB przekopiować na innego kompa.
Pod starym systemem nie zauważyłem czegoś takiego.

Spotkał się ktoś z czymś takim ?
[#2] Re: Rapidroad błędy przy nagrywaniu na pena

@QUAD, post #1

Pozostaje Ci wrócić do starego systemu, przegrać te parę GB, a dopiero potem szukać przyczyny.
Znalezienie kogoś z praktycznie gołym 3.1.4, Rapidroad i taka sama konfiguracją Amigi jak posiadasz, może być trudne.
[#3] Re: Rapidroad błędy przy nagrywaniu na pena

@QUAD, post #1

Niestety ja nie mam dobrego zdania o nowym systemie. Wróciłem do 3.0. Nie działa karta graficzna i część programów muzycznych.
[#4] Re: Rapidroad błędy przy nagrywaniu na pena

@QUAD, post #1

Poseidon USB? Na Mac Mini pod MorphOS też są takie problemy.
[#5] Re: Rapidroad błędy przy nagrywaniu na pena

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Winnym okazała się karta A3660 puszczona na 60MHz, po włożeniu kwarcu 50MHz działa wszystko elegancko :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem