kategoria: A600
[#1] Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)
Niedawno otrzymałem nowego goteka. Chciałem go zamontować wewnątrz obudowy do A600 zamiast oryginalnej stacji dysków. Mając niestety niewiele czasu zauważyłem (co oczywiście nie jest wielkim odkryciem), że obudowa w 100% nie pasuje do A600.

Widziałem gdzieś w innych postach (nie mogłem ich na chwilę obecną odszukać by się szybko do nich odnieść), że proponowaliście zdjęcie oryginalnej obudowy goteka i zamontowanie go na specjalnych sankach (stelażach?) do A600 przygotowywanych na drukarkach 3d.

Zależy mi na tym aby można było goteka rozebrać, podłączyć pod tą specjalną podstawkę i by wygodnie z zewnątrz podpinać pendrive i zmieniać obrazy dyskietek. Jakiekolwiek ingerencje w oryginalną obudowę od A600 nie wchodzą w grę.

Czy można poprosić o kontakt do takiej osoby?
[#2] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@guzik-zapasowy, post #1

Ściągasz górną obudowę od goteka i gotowe.
[#3] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@Stoopi, post #2

A rzeczywiście trzeba to przetestować - wczoraj nie miałem w nocy już na to czasu - dzięki!
[#4] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@guzik-zapasowy, post #3

Powinno to pomóc w rozmieszczeniu. Tu masz pliki do wydrukowania. I czasem jest ta konstrukcja do sprzedaży na Alledrogo. Napisz do gościa, pewno jeszcze coś wydrukuje.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 11:00:37 przez Stoopi
[#5] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@Stoopi, post #4

Niebawem będzie i u mnie na stałe w sprzedaży.
[#6] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@Stoopi, post #4

Polecam owy stelaz + obudowa pod OLED (kabelki przeciagasz przez żeberka)
https://www.thingiverse.com/thing:2745095

A tak wyglada efekt koncowy, jestem bardzo zadowolony
[#7] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@sajdor, post #6

Mam jedna sztukę wydrukowana pod A600 w kolorze bezowym na zbyciu. Gotek miał iść do A600 ale zmieniłem zdanie.
[#8] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@k3ichi, post #7

Witam jestem nowy tutaj Kiedys za dzieciaka mialem A600 i znowu stalem sie szczesliwym posiadaczem tego komputera mam pytanie o stacje gotek Czy mozliwe jest podlaczenie jej z zewnatrz ? czy jest roznica w grach miedzy dyskietkami a gotkiem ? i gdzie najlepiej kupic caly zestaw zeby bylo wszystko kompletne do podlaczenia pytam bo kupilem karte zewnetrzna pamieci ze wszystkim i nie daje z tym rady zamontowalem we wnatrz kolejna karte jako twardy dysk i tez jakos albo cos zle robie bo nie da sie zainstalowac gier na wewnetrznej ani zewnetrznej .Z gory dziekuje i pozdrawiam
[#9] Re: Amiga 600 + Gotek w środku (stelaż, sanki)

@pong777, post #5

Stelaże są już dostępne. Jeśli chodzi o obudowę do OLED też będzie do 1-2 tyg.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem