kategoria: Programy
[#1] WHDLoad problem z zapisem stanu gier
Witam posiadam A1200 z kickstartem 3.0 + 10 Mb Ram. Mam problem z WHDLoad 18.4.5936 z 20.02.2019 nie zapisują się stany gier. Przed wyjściem z gry niby jest zapisana gra, ale po ponownym uruchomieniu gry brak mojego zapisu stanu gry. Czego to może być przyczyna ?
[#2] Re: WHDLoad problem z zapisem stanu gier

@lasero79, post #1

Wersja 18.4 miała błędy i zaraz potem ukazała się 18.5, więc wypróbuj ją.
Przy okazji napisz z jakimi grami masz problem.
[wyróżniony] [#3] Re: WHDLoad problem z zapisem stanu gier

@lasero79, post #1

Jaka gra i jak wychodzisz? Używasz QUITKEY? Z tego co piszesz wygląda jakby gra nie zapisała po wyjściu z gry. Jeżeli nie masz odpowiedniego parametru (NOWRITECACHE), to WHDLoad korzysta z WRITECACHE i zapisuje dopiero po wyjściu z gry. Jeżeli wychodzisz za pomocą QUITKEY a masz ten problem spróbuj dopisać parametr NOWRITECACHE. Jednakże może to spowodować że przez dłuższy czas bedziesz miał czarny ekran lub ekran będzie "migał" czarnymi klatkami, więc się nie przestrasz.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2019 14:24:36 przez Solo Kazuki
[#4] Re: WHDLoad problem z zapisem stanu gier

@Solo Kazuki, post #3

Wychodziłem z gier przeważnie ctrl+A+A :) a wystarczyło QUITKEY dzięki pomogło. Jeszcze raz dzięki za pomoc hyhy :)
[#5] Re: WHDLoad problem z zapisem stanu gier

@lasero79, post #4

Po to jest whdload żeby nie robić przy każdej nowej grze ctrl+A+A
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem