kategoria: Mediator
[#1] Mediator + radeon 9250 128
Cześć,
Posiadam mediatora razem z kartą graficzną Radeon 9250. Zainstalowałem sterowniki picasso, wszystko ładnie zrobiłem. Obraz po DVI jest. Problem mam taki, że czasem podczas używania jakiegoś programu obraz się "ścina" i już nic nie da się zrobić. Może ktoś miał podobny problem? Sterowniki picasso bodajze wersja 2.1b, pci.library najnowsze ze strony elboxu, radeon.card z płytki dołączonej do mediatora.



System 3.9 z bb2. Mui 3.8. Sam nie wiem gdzie szukać przyczyny. Wcześniej w Filemasterze takie coś mi się robiło, jak klikałem na Quit. Zaktualizowałem bgui do najnowszej wersji i przestało. Na screenie odpaliłem Time z Prefsów.

Procek 040. W mediatorze jeszcze siedzi karta dźwiękowa i sieciowa. Wieczorem chciałem spróbować zainstalować BB3&4, ale może ktoś się spotkał z takim problemem?


Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 17:30:22 przez Jield
[#2] Re: Mediator + radeon 9250 128

@Jield, post #1

Cześć,

miałem podobny efekt jak odpalałem AmigaAMP właśnie na Radeonie, na Voodoo było ok. Po przełączeniu ilości kolorów na 16bit PC problem zniknął, na 8bit na Radeonie dalej krzaki.
[#3] Re: Mediator + radeon 9250 128

@marpla, post #2

Dzięki! Działa.
[#4] Re: Mediator + radeon 9250 128

@Jield, post #1

Mam jeszcze podobny problem z cacheCDFS. Jeśli ustawię rozdziałkę 640x480, to obraz się kaszani, ale nie zawiesza kompa. Wydaje mi się, że występuje to tylko w przypadku, kiedy można przesunąć ekran, bo okienko się nie mieści. Natomiast na 800x600 jest ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem