kategoria: Programy
[#1] EmuTOS na Amigę
Testował ktoś ten ROM na Amidze
http://aminet.net/package/misc/emu/emutos
Można z tego odpalić system operacyjny z Atari ST?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 17:18:16 przez QkiZ
[#2] Re: EmuTOS na Amigę

@QkiZ, post #1

Wrzuciłem to ustrojstwo do WinUAE, uruchamia się EmuTOS w wersji 0.9.10, można wybrać mono rozdziałki STfana, Flakona i Amigi. W dokumentacji jest napisane że soft z ST pisany pod system powinien działać, gry już raczej nie.
[#3] Re: EmuTOS na Amigę

@waldiamiga, post #2

[#4] Re: EmuTOS na Amigę

@QkiZ, post #1

zobacz @




Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 20:43:41 przez Dorian3d
[#5] Re: EmuTOS na Amigę

@Dorian3d, post #4

Ciekaw jestem czy można by ten atarowy system postawić na dysku twardym obok AmigaOS.
[#6] Re: EmuTOS na Amigę

@QkiZ, post #5

FreeMint jest razem z systemem amigowym w Coffinie dla vampira. Normalnie jak włączamy ami uruchamia się AmigaOS a jak przytrzymamy fire w joyu przy włączeniu uruchomi się FreeMint. W sumie to nie testowałem Coffina na winuae czy freemint też zadziała bo na amidze z vampirem działa bez problemu jak na powyższym filmie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem