kategoria: A500
[#1] Amiga 500 klawiatura nie działa (folia)
Dzień dobry,
Pech chciał, że jeszcze mi klawiatura nie działa (poza pobocznym tematem).
Piszę tu, bo już zdiagnozowałem, że ścieżki na folii, ponieważ, są działają połączenia ścieżek na multimetrze w większości, ale co ciekawe, wszystkie ścieżki od wejścia taśmy do pierwszego punktu mają brak połączenia, co jeszcze ciekawsze kolejny w rzędzie czarny punkt klawisza też nie ma połączenia z poprzednim. Tak jakby poszedł prąd lub inna zaraza i dezaktywowało ścieżki do drugiego punktu, bo kolejne działają.
Piszę tu, bo to może dziwny zbieg okoliczności, a może o czymś nie wiem, szczególnie, że folia wygląda bardzo dobrze i nie ma nigdzie przerwanych ścieżek, a dokładnie lupą sprawdziłem.

I teraz nie wiem co naprawiać i jak to możliwe, że tak się stało.
Ścieżki wyglądają dobrze, może to te czarne punkty uszkodzone?

Dzięki z góry
[#2] Re: Amiga 500 klawiatura nie działa (folia)

@epiepi, post #1

Obejrzyj jeszcze folię od spodu czy ścieżki nie są "ciemne", przeważnie oznacza to, że ścieżka w tym miejscu nie przewodzi.

Może to Cię zainteresuje link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem