kategoria: CD32
[#1] CD32 Promodule problem z napędami
Cześć.

Wpadło mi w ręce (kolejne) Promodule do CD32.
Problem jest tego typu, że nie widzi ani stacji, ani HDD.
Płyta jest w rewizji 1.1
W Early Boot Menu w rozszerzeniach widać jednak:
Board Number 1, Manufacturer 17740, Product 1, Status: working (to raczej RAM bo zworką sprawdzałem: na ON jest na OUT brak),
Board Number 2, Manufacturer 17740, Product 3.

Macie jakieś pomysły w czym problem?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
[#2] Re: CD32 Promodule problem z napędami

@Tom Rain, post #1

A masz możliwość sprawdzić FDD zewnętrzne? Jeśli ruszy, obstawiam problem z zasilaniem tych napędów wewnętrznych, pamiętaj że tam idzie kabelek do nich z płyty. Styki, zimny lut na goldpinach?
[#3] Re: CD32 Promodule problem z napędami

@Romlen, post #2

Zasilanie sprawdzałem i jest. Co prawda przekaźnik nie ma osłony ale działa (musiałem podoginać blaszki).
Ta sama Amiga, ten sam zasilacz i moje Promodule 32 (gdzie mam dysk 3.5" podpięty) działa cudnie.
[#4] Re: CD32 Promodule problem z napędami

@Tom Rain, post #3

Jutro może podrzucę znajomym, by mi wszystkie układy wlutowali bezpośrednio na płytę, może to coś tutaj nie trybi do końca.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem