kategoria: A600
Wątek zamknięty
[#1] Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?
Witajcie, postanowiłem że po długoletniej przygodzie z moją Amigą 600 , czas na małe zmiany . Jako że nie mam ostatnio czasu by ją użytkować a szkoda by się kurzyła może komuś się przyda do jakiegoś projektu.

Jaką cenę mogę dostać za taką Amigę 600?
Na wyposażeniu dysk twardy 250MB, kickstart 2.05 , zainstalowany system Workbench, wymienione wszystkie kondensatory elektrolityczne. Zasilacz , mysz, dwa joysticki (quickJoy 2 i 3) , pudło dyskietek z grami i programami. Dorzucam jeszcze kabel RGB/ Eurozłącze by podłączyć do TV.


Jak myślicie , za ile mogę taki zestaw puścić ?
[#2] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@bartoszek00, post #1

Proponuję ten wątek spuścić duszenie kupki
[#3] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@bartoszek00, post #1

Jak A600 to 600
A na serio - ostatnie ceny z Allegro to 450-650, zależnie od wyposażenia (pomijam egzemplarze z akceleratorem/rozszerzeniem pamięci i w absurdalnych cenach). I ta "humorystyczna" wersja z pierwszej linijki może być dobrą aproksymacją.

A najlepiej to wrzuć na Allegro od złotówki i rynek sam ci wyceni. Proste.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 12:52:19 przez perinoid
[#4] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@perinoid, post #3

Ok , dzięki za wstępną wycenę . Będę zatem w tych widełkach oscylował. Porobię zdjęcia sprzętu i będę próbował sprzedać . Pozdrawiam
[#5] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@bartoszek00, post #4

Widzę że mamy ostatnio wysyp tematów wycenowych. Nic nie daje ich ciągłe zamykanie więc proponuję banować autorów takich wątków na tydzień bądź dwa dla przestrogi.
A do autora wątku napiszę to co wszystkim ostatnio: wystaw na Allegro od 1 zł i czekaj. A od wystawiania ofert u nas jest dział GIEŁDA.
[#6] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@nostrum666, post #5

Forum nie jest od wycen.
[#7] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@bartoszek00, post #1

Czyli wychodzisz z klubu, i jeszcze chciałbyś żeby cie podwieźć?
Do widzenia :)
[#8] Re: Sprzedaż Amiga 600 , jaką cena za nią ?

@bartoszek00, post #1

Licytacja na Allegro od 1 PLN, BCM.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem