kategoria: A600
[#1] Amiga 600 i karty turbo.
Witam.
Wersji płyt głównych Amigi 600 było kilka.
Dedykowanych do nich kart turbo jest też trochę.
Możliwych kombinacji jest sporo.
Czy spotkaliście się z problemami że dana karta turbo sprawiała problemy z konkretną wersją płyty głównej A600?
Pozdrawiam.
[#2] Re: Amiga 600 i karty turbo.

@ted, post #1

Hej Ted, rewizji A600 było dokładnie sześć, z czego dwie pierwsze rev.1 i rev.1.1 zwane płytami A300 mogą okazać się problematyczne. Ma to związek z zastosowanym układem Gayle w wersji 01. Na pewno Jens z icomp.de przestrzegał, że jego ACA630 (obydwie wersje tej "aki") nie współpracuje z A300, natomiast ACA620 już tak. Mam ACA620 na rev.1 i działa jak natura chciała. Furię za to mam na rev.2D i wszystko ok, chciałem przetestować na A300, ale Furia jest po zatrzaśnięciu na procku nie do ruszenia u mnie i trochę się cykam. Jak mi się uda, to dam znać. Oprócz ACA to nigdy mi się o uszy nie obiło, że turbiny do A600 mogą być "rewizjozależne".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem