kategoria: A500
[#1] Amiga 500 z Łodzi
Hi.Jako że ostatnio jechałem tylko na emulatorze co jednak nie do końca mi pasowało kupiłem prawie okazyjnie ładną Amigę 500 6a. Wcześniej nabyłem kontrolnie monitor Lg 198wa-bz do oraz byłem w posiadaniu Samsung Syncmaster t200hd które jak sie okazało działaja bez zarzutu z rgb-scart;Joystick miałem od C64(Matt) ale zrobił sie problem z myszka.I tu pierwsze pytanko.Czy kupić orginalną myszkę lub jej pochodne czy lepiej jakis adapter Usb. Drugie pyt.Czy ktoś z Łodzi (czytajacy to)może mi pożyczyć WB1.3 oraz jakiegos protrackera i moduły na dyskietkach ?
[#2] Re: Amiga 500 z Łodzi

@Jupiler, post #1

Czy kupisz mysz czy adapter USB to jest już Twój indywidualny wybór ((ja osobiście używam myszy z PC poprzez adapter usb).
Adapter jest bardziej uniwersalny i możesz podłączyć wygodne myszy z PC. Poza tym adaptera użyjesz rownież do innych starych komputerów np. TOM Rev2 obsługuje: Amiga (wszystkie wersje), Atari ST, Mega ST / Falcon / TT / XE / XL oraz C64/C128.
[#3] Re: Amiga 500 z Łodzi

@Jupiler, post #1

Jak nie znajdziesz z lodzi ktos na pewno ci nagra dyskietke na ktorej bedzie wb pt i mody
[#4] Re: Amiga 500 z Łodzi

@Jupiler, post #1

Napisz mi dokładnie na PW co chcesz. Dogadamy się jakoś.
[#5] Re: Amiga 500 z Łodzi

@Mir3k, post #4

Zgierz też blisko dyskietki masz to zapraszam coś nagramy.
[#6] Re: Amiga 500 z Łodzi

@mwb113, post #5

Dzieki Panowie zanim nie zatesknie za gotekiem skorzystam z Waszej pomocy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem