kategoria: CDTV
[#1] Amiga CDTV - kod błędu 3FFF
Witam wszystkich
Przeszukałem internet i nic ciekawego nie znalazłem na temat mojego problemu z Amigą CDTV.
Chciałem wrócić do czasów starych gier i uratować ten egzemplarz bo uważam że warto, ale nie wiem czy będzie to możliwe.
Komputer jest nie w pełni sprawny. Po włączeniu Amigi do zasilania na wyświetlaczy pojawia się jakiś kod błędu 3FFF. Wyświetla się on cały czas nawet gdy
jest on w trybie A 500 lub CDTV. Coś jest uszkodzone. Proszę o pomoc może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam
[#2] Re: Amiga CDTV - kod błędu 3FFF

@mimora, post #1

A czytałeś tutaj?
Jest też film na YT na ten temat.

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 21:10:37 przez nostrum666

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 21:11:30 przez nostrum666
[#3] Re: Amiga CDTV - kod błędu 3FFF

@nostrum666, post #2

Też mam płytę z takim samym błędem.
Ale raczej mam inny problem niż na powyższym filmiku.
Czy działa Ci pilot?
Jeśli tak i nie ma uszkodzeń ścieżek to zapewne problem tylko z zegarem.
U mnie niestety nie działa pilot.
Bedę to badał w przyszłym roku.
Jaką masz rewizję płyty ? Ja mam deweloperską 2.2 zreworkowana przez Commodore na 2.3.
[#4] Re: Amiga CDTV - kod błędu 3FFF

@mimora, post #1

Zobacz, czy polecenie "setclock reset" pomoże.
[#5] Re: Amiga CDTV - kod błędu 3FFF

@mimora, post #1

Witam i dziękuję za kilka wskazówek.
Niestety nie mam pilota ani klawiatury. Nie sprawdzę tego o czym piszecie.
Myślałem raczej ,że będzie uszkodzony jakiś i wymiana załatwi sprawę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem