kategoria: A500
[#1] A500 dziwne działanie klawiatury
....czyli "problemy" ciąg dalszy.Od paru dni dziwnie zachowuje mi sie klawiatura.Jak sie ładuje i załaduje system zamiast zwykłych liter i cyfr mam specialne znaki graficzne(podobne do c64). np pod 2 potega dwójki pod 3 symbol trzy/czwarte ,Pomaga nacisniecie Lshitf i L-amiga ale trzeba trzymac by cos wpisac normalnego ;Klawiatura niemiecka,Miał ktos podobny problem?
[#2] Re: A500 dziwne działanie klawiatury

@Jupiler, post #1

Powyłączaj łatki jeśli takowe masz a i sprawdź też z boot menu bez SS.
[#3] Re: A500 dziwne działanie klawiatury

@amikoksu, post #2

Wczesniej działo bez problemu.teraz losowo Choc jak rozebrałem ami klawiatura jest wygieta (ta metalowa ramka) ,może cos dociska klawisz.Nie wiem jak wywołać te znaczki z poziomu "normalnie działajacej klawiatury" to był miał jaki trop .W a500 chyba nie ma boot menu.
[#4] Re: A500 dziwne działanie klawiatury

@Jupiler, post #3

Umknęło mi że chodzi o A500. No to może prędzej wina sprzętowa. Fachowców tu nie brakuje coś zaradzą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem