kategoria: Sprzęt
[#1] Nowe produkty z AmigaKit Ltd
Widzieliście nowe rozszerzenia z AmigaKit, pewnie kto był na Amiga Ireland 2020, ten widział:)



Fast do A1200 z FPU i ram w BGA do tego miejsce na RTC i ClockPort. Czyli porzeczka rozszerzeń FAST, została trochę podniesiona. Jak widzimy po drugiej stronie Odry, nie wystarczy "dorzucić" białe PCB:)



Do tego 4xIDE i jako "upgrade" Fast IDE adapter też nie jest to "zwykła" przelotkaok, racja



Do tego coś dla lubujących się w klasycznej serii Amigi czyli ZORRAM A2000.
I pełno jakiejś drobnicy...

source
[#2] Re: Nowe produkty z AmigaKit Ltd

@tWINpIX, post #1

Witam.
Green PCB = classic
Czarny mat czy białe PCB to nie bardzo pasują do klasyka jakim jest Amiga
Takie moje prywatne odczucie.
Czerwony - jako barwa Amigi jest drugim kolorem jaki lubię dla PCB.
Co do projektów to fajnie że nowe wychodzą.
Pozdrawiam.
[#3] Re: Nowe produkty z AmigaKit Ltd

@tWINpIX, post #1

widziałem film a jaka prędkość tego
4xIDE ?
[#4] Re: Nowe produkty z AmigaKit Ltd

@Dorian3d, post #3

Nie wiem oglądałem ten sam filmik co Ty po za tym to trochę nowość bo na stronie sklepu możemy przeczytać.


Coming soon: For Amiga 1200 users, an optional Gayle adapter board can be purchased separately to speed up IDE transfers. It simply plugs onto the top of the Gayle chip and connects to the buffered IDE interface with the supplied ribbon cable.


Ostatnia aktualizacja: 02.02.2020 21:14:11 przez tWINpIX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem