kategorie: A500, Sklepy
[#1] Amiga 500 rev8a
Witam
Niedawno odkopałem swoje stare sprzęty w niech miedzy innymi amige.
Nostalgia wieła górę i postanowilem ja zostawić, niech mój 4 młody jak ma zaczynać zabawę z kompami zacznie od czegoś porządnego :].
Sprzet rozkrecony odkurzony i o dziwo działa, stacja dysków potrzebowała czyszczenia ale w koncu odpaliła,zamówiłem nową i czekałem... czekałem... nie wytrzymalem i zaczelem czyscic starą no i odpaliła swiwa... i inne gry, teraz przynajmneij będe miał 2 :] do tego wciagnełęm goteka oraz kickstarta 3.1 z przełącznikami...W przyszłosci mam zamiar ja jeszcze rozbudować ale w pierwszej kolejnosci chcę wstawic tego kickstarta... i teraz zasadnicze pytanie :] czy jest sens jesli tak to jak mam rozkminić gdzie jest 1 pin ? albo czy jak wsadził bym źle to czy będe tego żałować do końca życia i na pocieszenie zostanie mi niedziałąjący sprzęt do powieszenia na scianę?
Pozdrawiam
[wyróżniony] [#2] Re: Amiga 500 rev8a

@LukeZ, post #1

wysłałem zdjęcia swojego kikstartu na twój email. Może coś pomogą
[#3] Re: Amiga 500 rev8a

@yarosf, post #2

dzięki za odpowiedź ale moj kick start wyglada troszke inaczej :(
ponizej link do zdjęcia

https://imgur.com/a/TP8Pea4

i jak napisałem jestem laikiem i nie chce nic spitolić bo bym musiach wykonac hara kiri :P
[#4] Re: Amiga 500 rev8a

@LukeZ, post #3

Zworkami do dołu. Nogi zaczynaja sie od strzałki

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 21:40:08 przez Jaro2k
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem