kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32
[#1] Serwis Amigi szczecin
Tak jak w temacie, czy w Szczecinie jest serwis który naprawia Amigi?
Pozdrawiam
Piotr
[#2] Re: Serwis Amigi szczecin

@bilbo, post #1

Odświeżę wątek. Szukam fachowca w Szczecinie lub okolicach który podejmie się wymiany kondensatorów w mojej A1200.
[#3] Re: Serwis Amigi szczecin

@Madman, post #2

A czemu ograniczać się do Szczecina i okolic? Kurier przyjmie wszystko. A swoją drogą - na PPA mamy dział "Giełda", gdzie można zamieścić ofertę zlecenia pracy fachowcowi.
[#4] Re: Serwis Amigi szczecin

@recedent, post #3

Owszem ale chyba przyznasz, że gdybyś wiedział, że w Twojej okolicy taki fachowiec jest, raczej nie zawracałbyś sobie głowy wysyłaniem gdzieś w Polskę swojego sprzętu, nieprawdaż? Dlatego właśnie zapytałem a jak się nikt nie znajdzie, będę się zastanawiać nad wysłaniem gdzieś sprzętu, musi to być jednak osoba godna zaufania i taka która będzie w stanie wykonać zlecenie w miarę szybko a nie, że wyślę sprzęt i nie zobaczę go przez kilka miesięcy ;)
[#5] Re: Serwis Amigi szczecin

@Madman, post #4

Myślę, że kondensatory, to wymieni ci każdy serwis elektroniki - nie potrzebujesz szukać akurat specjalistycznego serwisu commodore.

Znalazłem coś takiego:
Amiga. Serwis GSM, simlock, naprawa
Kopernika 3-5
70-241 Szczecin
Zachodniopomorskie, Polska
telefon/faks: 91 812 27 70
Serwis GSM - co nazywa się "Amiga" może prowadzi go jakiś fascynat amig.

Jeżeli zależy ci na wyjątkowej delikatności i precyzji, to zazwyczaj, "najpewniejsze ręce" mają serwisanci notebooków, laptopów itp.
[#6] Re: Serwis Amigi szczecin

@Wyrwymiech, post #5

Niestety to tylko nazwa
[#7] Re: Serwis Amigi szczecin

@Madman, post #4

Kiedyś Patryk z BBS Silverdream na dworcowej w tym budynku co pub w piwnicy jest prowadził serwis
Pozdrawiam
bilbo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem