kategoria: A4000
[#1] Emulowanie maca
Dzień dobry,
od niedawno znowu wróciłem do tematu i po wielkich bojach udało mi się odpalić Fusiona 3.3. Mam zrobioną partycję macową, 8mb ram. Stację HD z której instalowałem system (zauważyłem, że bardzo wolno działa). Działa mi CDROM. Problem mam tylko z siecią. Drivera dodałem, ale nie umiem tego skonfigurować na maku. Obraz mam przez p96DirectXL. Nie wiem czy mam dobry ROM, bo korzystam z LCIII, a w konfiguracji FUSIONa mam chyba ustawione Mac II fx.

Chciałem jeszcze zapytać o możliwość jak najmniej skomplikowanego i wygodnego przenoszenia plików. CDRom niby spoko, ale trzeba co chwile coś nagrywać, a nie wiem czy zapełnie od razu całe CD. Dyskietki upierdliwe i mała pojemność. Nie wiem czy jest możliwość podmontowania Amigowej partycji? Myślałem, o ściąganiu z neta, ale jak wyżej wspominałem mam problem z siecią.

No i też widziałem, że dużo rzeczy jest popakowane *.sit. Mak to rozpakuje bez problemu?

Pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 08:35:57 przez Jield
[wyróżniony] [#2] Re: Emulowanie maca

@Jield, post #1

tu zamieściłem skany
link
[#3] Re: Emulowanie maca

@Dorian3d, post #2

Ok, to zabieram się za lekturę
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem