kategoria: A500
[#1] A1K-IDE V2.0
Mam pytanie do kolegów znających się bardziej na elektronice. Chyba w wakacje 2019 kupiłem ten kontroler na znanym i lubianym portalu aukcyjnym , chyba nawet od jednego kolegi z forum. Działa dobrze. Chcę spróbować swoich sił w lutowaniu i zbudować sam jeden może dwa egzemplarze. Niepokoi/zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego osoba lutująca pominęła diode i zrobiła "mostek" z cyny zamiast diody, zarówno na moim egzemplarzu jak i na innych które widzę na portalu aukcyjnym. Proszę zerknąć na dokumentacje jeśli ktoś ma czas: link . Dokumentację znalazłem na a1k.org pomimo słabej znajomości niemieckiego. Matze raczej dopracowane projekty wypuszcza, chyba że był jakiś update do tego projektu a ja go przegapiłem.
Z góry dziękuję za sugestie.
[#2] Re: A1K-IDE V2.0

@SimonGK, post #1

Teoretycznie zabezpiecza przed zresetowaniem Amigi, gdyby na linii RESET złącza IDE pojawił się stan niski, ale nie wiem, czy dysk sam z siebie może tą linią sterować, stąd nie ma ona większego znaczenia.
[#3] Re: A1K-IDE V2.0

@sanjyuubi, post #2

Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem