kategoria: A500
[#1] Paski pionowe na 15khz Monitorze
Kupilem Adapter na VGA w 2017 , wtedy trochę się bawiłem i amiga wylondowala w szafie.
Wtedy testowalem ten adapter an 24" Acer monitorze którego nawet w liście na tej stronce co wszystkie 15khz monitory sa, nie było.
Ale mi działało. Ale miałem takie pionowe paski na ekranie. Myślałem ze to moze od tego monitora..

Teraz kopiłem się inny monitor do tej amigi.. zamówiłem sie aca500+, i wczoraj testowałem czy amiga jeszcze działa.
Monitor mam DELL 2001FP 20".
Ale te pionowe paski mam dalej... podłączyłem Adapter Amiga 520, i przez composite podłączyłem do monitora, i pasków nie ma.

Teraz myślę czy ten adapter nie ma jakiegoś błędu.
Moze spotkał się ktoś już z czymś takim. i wie co to może być.

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2020 11:56:22 przez Avathor
[#2] Re: Paski pionowe na 15khz Monitorze

@Avathor, post #1

Wylondowala?
[#3] Re: Paski pionowe na 15khz Monitorze

@Avathor, post #1

Przez Composite/Scart nie będziesz miał pasków. Przez VGA na monitorach LCD z reguły tak.

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2020 12:17:51 przez Hexmage960
[#4] Re: Paski pionowe na 15khz Monitorze

@Shredder, post #2

W Londku Zdroju
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem