kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, Sprzęt
[#1] Joystick, ale..
Widzieliście takie cuda na "kiju"?

LINK do Amibay:
http://www.amibay.com/showthread.php?112595-Joysticks

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 09:02:14 przez BULI
[#2] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #1

Takie, to znaczy jakie. Hotlinkowanie zdjęć z AmiBay to słaby pomysł...
[#3] Re: Joystick, ale..

@Krashan, post #2

Krashan, cieszę się, że to widziałeś, ale mnie nie chodziło o chwalenie się zdjęciami
Interesuje mnie ich zwartość, może kogoś też to zainteresuje.

Ja jestem w szoku, że ktoś wypuścił takie joysticki, czy może bardziej jednak figurki, na rynek.
Na pierwszy rzut oka widać, że raczej grać się tym wygodnie nie da, ale figurki fajne.

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 09:02:53 przez BULI
[#4] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #3

Ech... Słaby pomysł, dlatego, że nie widać tych zdjęć. Ty je widzisz bo jesteś zalogowany. AmiBay blokuje hotlinkowanie (dawanie linków bezpośrednio do zdjęć).

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 08:57:18 przez Krashan
[#5] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #3

Jest dokładnie tak jak mówi Krashan, nie widać żadnych zdjęć. Jak chcesz się czymś podzielić musisz wrzucić zdjęcia na serwer z udostępnianiem zdjęć, jest ich sporo.
[#6] Re: Joystick, ale..

@Krashan, post #4

Ech... Słaby pomysł, dlatego, że nie widać tych zdjęć.


Teraz wszystko jasne, dzięki za informację.

Z racji mojego lenistwa wkleiłem oczywiście link do AmiBay, bo przerzucać mi się tego nie chce, ale widzę, że na amibeju bez logowania widać te zdjęcia poprawnie- więc miłego oglądania
[#7] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #1

Ja nawet taki mam :) Gra się faktycznie średnio
[#8] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #1

Do postawienia na półkę OK (jako przedmiot kolekcjonerski), ale do grania to raczej się nie nadają. Swego czasu można było kupić nawet nówki sztuki, ale zdecydowanie wolałem sobie zafundować fabrycznie nowe Pythony 1 i 1m.
Oprócz Aliena był jeszcze Terminator i kilka innych.
[#9] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #1

były na allegro
[#10] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #6

bez logowania widać te zdjęcia poprawnie- więc miłego oglądania


No miłego oglądania chyba z lupą

[#11] Re: Joystick, ale..

@tWINpIX, post #10

Zmusiłem moje lenistwo do sprzeniewierzenia się samemu sobie..
Skoro zacząłem to i skończę- proszę:



[#12] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #11

I jeszcze Batman:

[#13] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #11

Mam takie ;)

[#14] Re: Joystick, ale..

@sordan, post #13

I co, fajne figurki, ale do grania to chyba się za bardzo nie nadaje?
[#15] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #12

Fajny, ale jakoś klikać batmana nie za bardzo
[#16] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #14

Nie mam zielonego pojecia :) Odkad je mam nigdy jeszcze ich nawet nie podpialem do Amigi, ale polke zdobia wzorowo
[#17] Re: Joystick, ale..

@sordan, post #16

Nie mam zielonego pojecia :) Odkad je mam nigdy jeszcze ich nawet nie podpialem do Amigi, ale polke zdobia wzorowo


Czyli fajne figurki szeroki uśmiech

Tutaj link do filmiku z całą kolekcją (od "anonimowego" kolegi:
[#18] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #17

Nie miałem pojęcia, że takie joye produkowali kiedyś.
Przy tym typie joysticka bez problemu można dorobić dowolną postać jako drążek - drukarka 3D i heja, jeżeli fire w drążku to już więcej kombinowania by było.
[#19] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #11

Tego typu wynalazki zawsze kojarzą mi sie z tandetą, i nie podobają mi się. Może dlatego, że nigdy nie miałem "pociągu" do wszelakich figurek.
[#20] Re: Joystick, ale..

@zijacek, post #19

No bo to tandeta. Raczej trzeba patrzeć nie pod kątem figurki, a dżojstika mutanta.
[#21] Re: Joystick, ale..

@BULI, post #17

Mega dziadostwo, gdyby to jeszcze bylo w ksztalcie Dildo, to mozna by je uzyc a tak nie ma nawet gdzie tego wsadzic...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem