kategoria: Sprzęt
[#31] Re: Adapter PCMCIA na microSD

@Mariodj, post #30

Odkopuję wątek bo jest trochę zmian u mnie

Po pierwsze udało mi się znaleźć kartę SD (nie HC) 4GB i ona działa na mojej przejściówce. Prawdopodobnie na każdej innej która działa z Amigą też ta karta będzie działać.

Po drugie mój sprzęt się trochę zmienił, wszystko jest wypisane u mnie w profilu. Jednak 32GB mi nie wystarczyło.
[#32] Re: Adapter PCMCIA na microSD

@Solo Kazuki, post #31

Z moich testów wynika, że max jaki obsługuje IDE w amidze przez adapter SD-IDE to karta 64GB. 128GB nie jest widziana.
Na laptopie(Win10) z kanapką USB-IDE>IDE-SD>SD-microSD>karta microSD karta 128GB odpala na WinUAE i działa. Podobno na systemach Win 32bitowych nie działa.

Pozostało mi jeszcze przetestować IDE-CF>CF-SD>SD-microSD>128GB microSD

Na PCMCIA w kanapce PCMCIA-CF>CF-SD>SD-microSD>128GB microSD działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem