kategoria: CDTV
[#1] Szukam obraz HDD z WB 1.3
Jak w temacie szukam takiego obrazu dysku i żeby było śmieszniej do użycia z CDTV, aczkolwiek wystarczający będzie pod zwykłą 500.
Dodatkowo poszukuję informacji jak sformatować kartę CF żeby działała ze zwykłą CDTV (właściwie z rozszerzeniem Savyna) na kicku 1.3.
[#2] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Robos, post #1

Savyna68k, IDE i standardowy kick1.3, to nie zadziała.

Co ci po obrazie dysku jeśli będzie miał np. 10MB.?
[#3] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Norbert, post #2

Dysk może zadziałać, ale system trzeba wczytać z dyskietki bo kick 1.3 nie ma scsi.device w romie.
[#4] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@twardy, post #3

Wiem o tym.
Ale czy Robos sobie z tym poradzi i czy zadowoli się taką "protezą".
[#5] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Norbert, post #4

Jest 11.5 MB, z tym startem z dyskietki to już gorzej. Myślałem, że to już Savyna ogarnia bo to na niej jest IDE. No trza by spróbować, bo dopóki się nie spróbuje to sie nie dowie.. Tylko ten obraz mi potrzebny, a no i jeszcze nie wiem jak sformatować CF - tak mi się wydaje, że pewnie pod WinUAE odpowiednim narzędziem.
[#6] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Robos, post #5

Chodziło mi oto, co Ci po obrazie dysku wielkości 5MB czy 10MB jeśli twój dysk jest większy?
IDE zadziała jeśli Amiga ma kick 2,x i wyzszy. Potrzebny jest scsi.device w ROMie, którego nie ma w kick1.3
[#7] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Norbert, post #6

OK.
Obraz też może być przydatny - odpalam na WinUAE i kopiuję pliki - już mam więc sprawa załatwiona.
Z kickiem niestety trzeba będzie wymienić.
Dzięki za pomoc.
[#8] Re: Szukam obraz HDD z WB 1.3

@Norbert, post #6

ja "spaczowałem" kick 1.3 i teraz mam w nim scsi.device ....
są opisy w necie jak to zrobić
.
przetestuj i sam się przekonaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem