kategoria: A1200
[#1] Jaki Fast Ram 8mb?
Cześć.
Jaki fast ram polecacie do Amigi 1200? Obecnie mam ELBOX 1200/4 i 4mb czasem nie wystarcza.
Znalazłem A1208 rozszerzenie pamięci v1.1 tylko czy posiadając dodatkową kartę CF na pcmcia będę mógł z niej korzystać wykorzystując 8mb? Bo piszą że w trybie PCMCIA firendy wykorzystam tylko 4mb? Dobrze rozumuję?
Pozdrawiam
[#2] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@cj grass, post #1

Tak, PCMCIA friendly to 4mb. Na romie 3.0 będzie działać normalnie 8mb. od 3.1 w górę już nie.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2020 15:37:24 przez Mir3k
1
[#3] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@Mir3k, post #2

Jeżeli posiadam Kickstart 3.0 (39.106) rozumiem, że będzie ok?
I to jest jedyny ram? Innych firm nie ma?
[#4] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@cj grass, post #3

blizzard 1230 i sprawa fastu załatwiona za jednym zamachem
1
[#5] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@yarosf, post #4

Albo ACA1233
1
[#6] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@Kulamario, post #5

Czyli jednak coś jeszcze jest :) ale ceny huu huu... 8mb raczej wystarczy :D
1
[#7] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@cj grass, post #6

Osobiście posiadam ACA1221lc, cena przystępna, małe turbo, 11MB FAST i można spokojnie używać PCMCIA.
1
[#8] Re: Jaki Fast Ram 8mb?

@cj grass, post #1

Ze 20 lat temu miałem rozszerzenie Elsat E1208. Działało bez zarzutu. Wtedy jeszcze nie używałem PCMCIA, więc nic nie powiem na temat jego współpracy z tym rozszerzeniem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem