kategoria: A1200
[#1] Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?
Hej,
poszukuję osoby z A1200 z Łodzi, do której można by na chwilę przyjechać i sprawdzić FastRam 8MB, który u mnie wywala czerwoną tablicę z błędem - ram nowy, więc zanim odeślę na gwarancji chciałbym jeszcze u kogoś sprawdzić.
Dzięki!
Pozdrawiam
[#2] Re: Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?

@cj grass, post #1

[#3] Re: Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?

@cj grass, post #1

Patrzyłeś?

Z Łodzi jest np. _arti.
[#4] Re: Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?

@cj grass, post #1

Jeśli chcesz podeślij do mnie to bezpłatnie sprawdzimy w 1 dzień. Napisz na prv.
[#5] Re: Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?

@pong777, post #4

Dzięki za chęci, ale szukam kogoś lokalnie aby nie pakować się w koszty. Ale bardzo to doceniam i jeszcze raz dziękuję za chęci.
Dziękuję też za mapę, zgłosiłem się do kilku osób które bywają aktywne na forum i liczę, że mi odpiszą :)
[#6] Re: Czy jest tu ktoś z Łodzi do kogo mógłbym przjechać sprawdzić ram 8MB?

@cj grass, post #5

Jak coś zapraszam do Zgierza
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem