kategoria: A1200
[#1] A1200 - problem z odpaleniem WB
Witam wszystkich użytkowników.
Jeszcze wczoraj wszystko śmigało jak należy, dema, mody, mp3-jki, gry. Żadnych problemów, żadnych zwiech mimo wielogodzinnych sesji, po kilkugodzinnej partyjce w Civilization poszedłem spać. Jakże okrutnie się zdziwiłem gdy dzisiejszego poranka próba odpalenia przyjaciółki spełzła na niczym.

Przy każdym włączeniu komp łapie freeza w jednym momencie (fot.1)


po czym wywala ten sam błąd (fot.2) różniący się tylko dwoma ostatnimi znakami w task-u



Raz na kilka prób pozostaje czarny ekran (podświetlony) (fot.3)


Żeby było ciekawiej, to samo dzieje się gdy zamienię kartę CF na wcześniej działający oryginał który służył mi do tworzenia kopii i nagrywania ich na inne karty.

Druga sprawa, bez startup sequence wszystko działa normalnie, poleceniem LOADWB mogę wczytać system w wersji bardzo, bardzo okrojonej.

Niestety to wszystko co udało mi się osiągnąć gdyż nie ukrywam w kwestii WB jestem totalnym laikiem
[#2] Re: A1200 - problem z odpaleniem WB

@szczupi26, post #1

Problem usunięty, dla wielu z pewnością rzecz trywialna: sprawę rozwiązało ściągnięcie turbinki wyczyszczenie izopropanolem slotu rozszerzeń i ponowny montaż.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem