kategoria: A1200
[#1] Przepis na fajny wizualnie i użyteczny Workbench
Cześć.

Dawno mnie nie było ;)
Chciałbym powolutku sobie odświeżyć Workbench na każdej ze swoich Amig - po prostu mam dość dostępnych kompilacji. Zależy mi na przejrzystym i fajnym wyglądzie oraz funkcjonalności.
Dodam, że w sumie ze dwa lata nie odpalałem desktopów - za co przepraszam i obiecuję się solidnie wybiczować
Wiem, że wiele rzeczy będzie się powtarzać, dlatego też na pierwszy ogień pójdzie klasyczna A1200 z Apollo 1240/40 i 32MB RAM.
Później A1200T z Apollo 1260/75, 64MB RAM i Mediator (VooDoo 3000, SB128, SpiderUSB).
A potem to A3000D z CS MK II + Mediator, A4000D z CS PPC + Mediator, A3000T (standard), A4000T (standard), A2000 z Indivision i na końcu maluchy 2xA600(Furia/Vampire) i kilka A500 - praktycznie każda z kick 3.1 + jakieś skromne rozszerzenia.

Z góry dzięki!
[wyróżniony] [#2] Re: Przepis na fajny wizualnie i użyteczny Workbench

@Tom Rain, post #1

Ale pytasz o coś czy tylko się chwalisz?
[#3] Re: Przepis na fajny wizualnie i użyteczny Workbench

@Valwit, post #2

Bardziej się żalę, bo mam trochę sprzętu, a od 2018 roku w sumie nic nie zaktualizowałem... :(
Pytam głównie o to, jakie składniki instalować na goły system by to miało ręce i nogi.
Bo trochę wypadłem z obiegu...

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2020 14:10:10 przez Tom Rain
[wyróżniony] [#4] Re: Przepis na fajny wizualnie i użyteczny Workbench

@Tom Rain, post #1

w przypadku wompierza fajny wizualnie i użyteczny Workbench masz OOTB. OK
w sensie nie wiem jak tam teraz sytuacja wygląda - jak ja instalowałem, to był Coffin OS z milionem apek i gier, ale już w V4 dają bodajże swoją dystrybucję AROS-a, a z V2 nie wiem. Choć jeśli ktoś lubi się męczyć, może i walnąć gołego Wokbencha, ale imho na wompierzu to jest budowanie domku z piasku.

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2020 14:32:41 przez snajper
[#5] Re: Przepis na fajny wizualnie i użyteczny Workbench

@snajper, post #4

Zanim dojdę do wompierza ;) to lata miną, najpierw to, co w sumie pod ręką siedzi ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem