kategoria: A1200
[#1] Kopiowanie plików programów na dysk
Cześć,
zastanawiam się nad prawidłowym przekopiowaniem plików np takiego x-copy na dysk twardy.
Mam wersję w formie "luźnych" plików, struktura katalogu z x-copy wygląda następująco:
C\
Devs\
ENV\
Guides\
L\
Libs\
S\
Utilities\
Config XCopy
Config XCopy.info
cyclone1201
Cyclone1201.info
Disk.info
DiskCopier
DiskCopier.info
Guides.info
Help&HardDisk.Guide.info
QED
QED.info
Utilities.info
XCopyConfig
XCopyPro
XCopyPro.info
X-it
X-it.info
XLent
XLent.info
XLentPro
XLentPro.info
Xpress
XPress.info

Niektóre programy (np opus) po przekopiowaniu na dysk w jeden katalog krzyczą że brakuje im pliku z dev czy tools czy innych workbenchowych katalogów. Wtedy żądany plik wrzucałem tam gdzie program domagał się aby był dany plik i wszystko było ok.
Czy w takim X copy również muszę katalogi C\ Devs\ ENV\ Guides\ L\ ..... wrzucić na dysk z zainstalowanym workbenchem?
Mam klasyczną 1200 z 8mb ram i wb 3.1.4.
[#2] Re: Kopiowanie plików programów na dysk

@cj grass, post #1

Ja z tego wszystkiego mam tylko
W szufladzie XCopy:
Config XCopy
Config XCopy.info
XCopyConfig
XCopyPro
XCopyPro.info

W Libs:Bootblock.library
w L:Bootblock.brainfile

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 19:38:26 przez AmiClassic
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem