kategorie: A600, Karty CF
[#1] Amiga 600HD - instalacja najnowszego OS i gier na karcie CF
Cześć Amigowcy.

Zakupiłem dwa tygodnie temu Amigę 600HD i postanowiłem zamiast zbierać dyskietki, zakupić adapter z kartą CF oraz rozszerzenie pamięci A608mini (8mb). Mam jednak problem, ponieważ nie mam doświadczenia w instalacji AmigaOS na Amidze, więc chciałbym Was gorąco prosić o jakiś gotowy poradnik, jak przejść całą procedurę instalacyjną na WinUAE wzorowo i w miarę bezboleśnie. Czy istnieje już taki temat na PPA? Jeśli tak, proszę o link.
[#2] Re: Amiga 600HD - instalacja najnowszego OS i gier na karcie CF

@Adriani, post #1

Trza było kupić gotowca
[#3] Re: Amiga 600HD - instalacja najnowszego OS i gier na karcie CF

@Adriani, post #1

Tak, Benedykt swego czasu napisał taki poradnik. Mam nadzieję, że o to chodziło.
Zajrzyj proszę do Amiga FAQ i do działu Programy a zwłaszcza do sekcji szkółki.
[#4] Re: Amiga 600HD - instalacja najnowszego OS i gier na karcie CF

@grxmrx, post #3

Wielkie dzięki :). Całość wykonam pod emulatorem, a następnie zainstaluję kartę w Amidze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem