kategoria: A500
[#1] Szalona klawiatura
Hej.
Od jakiegoś czasu mam problem z klawiaturą w jednej z moich A500. Czasem nie resguje na wciskane klawisze, czasem reaguje z opóźnieniem , a czasem po chwili poprawnego działania generuje losowe ciągu znaków i losowo miga caps lockiem (za to caps lock nie działa przy wciśnięciu).
Wyczyściłem folię klawiatury, taśmę i złącze, ale nie pomogło. Z klawiaturą z drugiej A500 działa wszystko ok.

Jak myślicie ? Do wymiany folia ? Kondesatory na płytce klawiatury ?
[#2] Re: Szalona klawiatura

@twardy, post #1

witam, w przypadku migającego caps lock gdzieś jest zwarcie na folii lub w złączu klawiatury, mnie pomagało włożenie taśmy klawiatury w złącze ponownie o ile nie są wytarte ścieżki. Słyszałem, że jak coś z klawiaturą się dzieje to kontroler uszkodzony lub kondensatory w interfejsie klawiatury.

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2020 18:50:29 przez piotr94
[#3] Re: Szalona klawiatura

@twardy, post #1

Raczej folia, ale płytkę od sprawnej klawiatury też
można przełożyć, żeby sprawdzić.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szalona klawiatura
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szalona klawiatura
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem