kategoria: A500
[#1] Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, nadszedł trudny moment w moim życiu - z różnych powodów jestem zmuszony pozbyć się mojej kolekcji retro sprzętów, oprogramowania itd.
Przez dobrych parę lat kolekcjonowałem sprzęt i oprogramowanie w temacie, który najkrócej można by opisać słowami "Amiga w polskim domu"

Oprócz dopasionej Amigi 500 w kolekcji znajdują się joysticki (w tym polskiej produkcji) oraz cała masa polskich gier i programów użytkowych na ten komputer (wydania "big box" i inne), a także różne akcesoria komputerowe z epoki (w tym takich legend polskiego rynku elektronicznego jak MATT, ELBOX, czy HDP Electronics

https://allegro.pl/uzytkownik/qntos

Pozbywam się tego wszystkiego z bólem serca, a jedyną osłodą jest fakt, że całe pieniądze z wyprzedaży trafią na konto osoby potrzebującej (córka mojego kumpla - mała Marta).
https://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/mocio-marta-zofia-m123/

Byłbym wdzięczny za przejrzenie moich aukcji i ewentualnie przekazanie info w swoich kręgach - może posiadacie w znajomych jakichś podobnych mi kolekcjonerów? A może brakuje Wam w kolekcji Skorpiona albo Superboarda (z działającym timerem! w pudełku? Można wyrwać coś fajnego do swojej kolekcji i przy okazji pomóc fajnej dziewczynce OK

P.S. Zdaję sobie sprawę, że to nie dział GIEŁDA ale tam zabronione jest umieszczanie aukcji :-/ Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu forum. Nie znam innego bardziej amigowego miejsca w polskiej sieci, dlatego zwracam się z ta prośbą/ogłoszeniem również do Was.
[#2] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

lictuje

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 10:53:24 przez Dorian3d
[#3] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

Super, że przy okazji pomagasz OK
Zalicytujemy- pomożemy ok, racja
[#4] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

Będziemy licytować!
[#5] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

Może w opisie aukcji wspomnij na jaki cel idą środki ze sprzedanych przedmiotów. Ew. podaj link do tego wątku na PPA. Ludzie będą bardziej świadomi o co chodzi w całej wyprzedaży. A Twoja postawa jest naprawdę godna podziwu OK
[#6] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

I cyk ! Moja oferta najwyższa.
[#7] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@ingenic, post #6

I cyk
[#8] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

no jasne, szczytny cel!
[#9] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

No Hej. Coś tam znajdę dla siebie. Tymczasem wsparłem wskazaną fundację.
Pozdrów kolegę i jego Szkraba!
[#10] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@orila, post #7

Zobaczymy :)
[#11] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #1

Chłopaku, po prostu rozwaliłeś system. Wśród tych wszystkich sprzeczek, podziałów, zebrałeś nas do kupy, żeby pomóc. brawo!
Dla siebie raczej nic nie znajdę (nie jestem kolekcjonerem, jestem tylko użytkownikiem), ale wpłata na fundację poszła.
Żdrówka i wytrwałości małej i jej rodzicom, a Tobie wielki szacunek człowieku. OK
[#12] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@don_rafito, post #11

Wow, nie spodziewałem się takiego pozytywnego odzewu, w imieniu małej Marty i jej rodziców bardzo dziękuję Spoko z Was ziomki

P.S. Przy okazji - właśnie wystawiłem jeszcze jedną aukcję (tym razem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) :D
https://allegro.pl/oferta/cyberpunk-2077-ps4-edycja-kolekcjonerska-mint-nowa-10038231983
[#13] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #12

Piękna postawa. Będę licytował.
[#14] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #12

Pomimo, iż część aukcji jest nadal nie opłacona (i nie wiadomo co dalej) to po odliczeniu opłat, udało się zebrać około 10.000 PLN!!! Nie spodziewałem się takich cen (2 tysiące za big boxa Franko?!). Bardzo dziękuję w imieniu małej Marty i jej rodziców

[#15] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #14

Pięknie OKOKOK szeroki uśmiech
[#16] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #14

Aukcje i cala akcje oczywiscie przespalem
Ale przed chwila zrobilem przelew na fundacje

Ps.jak tu dziecku nie pomoc
[#17] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #14

Aukcje softu i joysticków przespałem jak HOŁDYS, dni mi się pomyliły :P

Ale chociaż cieszę się że wygrałem tę Amigę i cieszę się że przepłaciłem :D
[#18] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@HOŁDYS, post #16

Mam podobnie jak tyszeroki uśmiech Ale wpłata ode mnie na pewno pójdzie.
[#19] Re: Likwidacja kolekcji "Amiga w polskim domu"

@qntos, post #14

Kurcze, ja też przegapiłem kończące się aukcje... ale poszła wpłata dla Marty :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem