kategoria: CD32
[#1] TF330 full package z grami :) + kontroler
Cześć!

Jestem szczęśliwym posiadaczame Amigi CD32. Poszukuje kogoś, kto ma na sprzedaż:

1. Rozszerzenie TF330 najlepiej z kartą i WHLOAD grami wgranymi - jestem typem gościa plug and play, niestety dopiero zaczynam się w to wszystko bawić.

Kupiłem takie cudo

Amiga CD32, TF328 8mb ram, IDE, Riser, CF adapter with Fully Loaded 8gb Card

2. Kontroler do Amigi CD32


z góry dzięki za info!
[#2] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #1

Tak naprawdę to mozesz szukać tylko samego TF330 - - reszta czyli Riser, karta
CF adapter with Fully Loaded 8gb Card
będzie pasowala.
Ale jak chcesz to możesz kupić TF330 z nową wersją risera z USB :) link
[#3] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #2

Powiem tak, byłbym prze szcześliwy, gdybym mógl odkupić od kogoś gotowy set razem z WHDload czy czymkolwiek, na czym będzie wgrana masa gier na amige cd32 i ewentualnie inne, które są kompatybilne. Plug and play.

Oczywiście płacę $$$ bo wiem, że złożenie tego to też wiedza i praca. Może ktoś?
[#4] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #2

PS, a moge wpiać do tego te karte 8gb co dales mi link ? jesli tam sa gry? bedzie to dzialac?
[#5] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #3

chodzi mi o to co kupilem tutaj :)

https://www.ebay.pl/ulk/itm/293974094833
[#6] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #4

Tak - bez problemu możesz przełożyć tego CF
A skoro pisałeś że jest fully loaded to podejrzewam że są tam i gry i demka i i inny przydatny soft :) - przynajmniej u mnie tak było :)

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 08:27:59 przez RokiS
[#7] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #6

Ok super, a uwazasz ze jest duza roznica pomiedzy tym TF328 i 330 ? No i mógłbys mi wyjasnic co to jest:

IDE, Riser w tym zestawie co kupilem? rozumiem, ze w tym nowym co link dales to jest tez to tylko nowsze?
[#8] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #7

TF328 to tylko pamięć fast. Natomiast TF330 to w miarę tania turbo karta do CD32. TF328 8mb pamięci - TF330 64mb pamięci.
Miałem obie możliwość testować i zostawiłem sobie TF330.
Różnica w cenie jest ale to osobny rożdział.

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 08:46:43 przez mkdevil666
[#9] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@mkdevil666, post #8

ok a co to jest to IDE i riser? to jest tez wbudowane w tym TF330 ?
[#10] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #7

Ide - czyli złącze do podłączenia twardego dysku ( u Ciebie to będzie karta CF :) ) - to samo złącze IDE jest w TF328 i TF330
Riser - połączenie karty turbo z płytą główną CD32 link . Na riserze masz też wyprowadzone wyjście RGB ( poprawka z VGA dzięki Dorian3D) , możliwość podłączenia klawiatury.
Nowy Riser posiada podłączenie klawiatury przez USB ( stary ten co masz przez PS2), posiada wbudowaną baterią do podtrzymania daty / czasu.

TF330 jest dużo szybsze - warto w niego zainwestować, - gry / dema na nim działają super nie mówiąc już o pracy w workbenchu

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 09:04:40 przez RokiS
[#11] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #9

Jak zaczynasz przygodę z retro to kup sobie taki zestaw.

https://retroami.com.pl/index.php?id_category=65&controller=category&id_lang=6

ps. produkt krajowy - Dobre, bo polskie!

Z czasem sobie odpowiesz na pytanie czy na Amidze chcesz grać w 3D czy po prostu chcesz mieć dostęp do całej bibloteki gier. Dla mnie 3d w amidze jest zbędne. A na TF330 to też rewelacji w tej kwestii nie ma.
[#12] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@mkdevil666, post #11

Ok czyli kupujac te TF330 z linku i wpinajac te swoja karte co mam 8gb juz wszystko gra i buczy tak ?

Z tego co widzialem, mozna sobie dokupic taka klapke zeby z tylu to zamontowac ktos to widzial wie gdzie kupic?
[#13] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@mkdevil666, post #11

Ale kolega już ma TF328 :) po co ma zamieniać na gorsze :)
[#14] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #10

Riser - połączenie karty turbo z płytą główną CD32 link . Na riserze masz też wyprowadzone wyjście VGA, możliwość podłączenia klawiatury.


Ja nie widzę Vga ?
[#15] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #13

Do tego Risera z USB jeszcze klapki nie widziałem
Do tego starego ze złączem PS2 można pobrać pliki do samodzielnego wydruku bądź poszukać na gotowca na ebay, allegro
[#16] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@Dorian3d, post #14

No mój błąd :) nie VGA a RGB :)
[#17] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@RokiS, post #10

to wisi na AmiBay - odnośnie TF330

1) TF330 50 MHz version (card only, no riser) ... 110 USD
2) TF330 50 MHz version + fully populated riser with Amiga RGB 23-pin connector and PC/2 keyboard adapter ... 160 USD
3) TF330 40 MHz version (card only, no riser): 75 USD
4) TF330 40 Mhz version + fully populated riser: 125 USD

Option: Add 8GB CF card+CF Adapter for an extra $20 USD.

Please send PayPal payments as "friends & family" or add the relevant PayPal fee.

Due to the cost of this expansion, I am only shipping it tracked and insured. Only shipped via UPS since the pandemic.

Shipping to most of Western Europe is $20. (Extra $8 for 2 sets)
Shipping to most of Eastern Europe (e.g. Poland) is $31 (DHL only due to pandemic)
Shipping to the USA is $10
Shipping to Australia is $26
Shipping to Canada is based on your location, please PM me for a quote.
[#18] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@mkdevil666, post #17

Oki zakupilem te cacko z linka, ktory wyzej byl z ebay TF330

Czy ktoś ma na sprzedaż kontroler ?
[#19] Re: TF330 full package z grami :) + kontroler

@NWVenOm, post #18

Kontroler ciężki temat - a przede wszystkim drogi temat :) szukać na allegro, coś tam na eBayu widziałem.
Ja osobiście używam pada od Playstation 2 z taką przejściówką link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem