kategoria: A2000/A3000
[#1] Scan-King oprogramowanie, karta?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Mam sam skaner ręczny Scan-King jeśli się nie mylę to ten wymieniony na tej stronie:
https://amiga.resource.cx/exp/scanking

Uprzedzając ewentualne pytania - po prostu jestem ciekaw czy "tani zakup" da się zamienić w działające akcesorium do Amigi, bez ponoszenia jakiś astronomicznych kosztów. Poza tym lubię kiedy rzeczy z mojej małej kolekcji są sprawne.

1) Z opisu wynika, że było dostarczane oprogramowanie - czy da się je gdzieś kupić/pobrać? Czy warto szukać adresu kontaktowego do tej firmy?

2) Może się nie znam, ale karta wygląda na dość prostą do odtworzenia, na podstawie dostępnych układów elektronicznych?
[#2] Re: Scan-King oprogramowanie, karta?

@pgru2, post #1

Bez wsadów do gali to raczej nie ogarniesz tej karty, poza tym wystarczy cokolwiek z scsi (np. Oktagon) i masz dziesiątki skanerów dzialające z Amigą.
[#3] Re: Scan-King oprogramowanie, karta?

@michal_zukowski, post #2

A mnie ciekawi, na ile tego typu skanery są ze sobą kompatybilne. Mam na myśli te "głowice". Bo wtyk jest taki sam, jak w AlfaScan 800. Ciekawe, czy zadziałałoby to zamiennie, np. z modułem na parallel od AlfaScana?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem