kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600
[#1] Exec.library poszukiwane.
Szukam biblioteki exec.library w wersji 45.24 lub 45.23.
Czy ktoś może poratować?
[#2] Re: Exec.library poszukiwane.

@Jaworus, post #1

Rom 3.x i Remus
[#3] Re: Exec.library poszukiwane.

@t-bone, post #2

Tak, robię do A600 Rom z HrtMON i innymi dodatkami. Z tego co znalazłem w sieci exec.library w wersji 45.23 i 45.24 nie wymaga już patcha 1MB_ROM w Remusie. W sumie w niczym to nie przeszkadza, ale skoro robię inny ROM to warto podmienić również i exec.library. Nowsze wersje nie działają podobno z ROMami większymi niż 512kb, sam testowałem z wersją 45.25 i faktycznie Amiga nie startuje z takim ROMem bez względu na to, czy użyje się w Remusie patcha 1MB_ROM, czy też nie.
Właśnie przetestowałem i okazuje się, że exec 45.23 też wymaga dodania 1MB_ROM, inaczej Amiga nie startuje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem