kategoria: A2000/A3000
[#1] Śrubki do klawiatury od A2000?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jako, że mam małe problemy z klawiaturą od A2000(wersja z przełącznikami "Space Invaders"), wydaje mi się, że problem rozłączania wynika z tego, że jest po prostu... nie skręcona, brakuje jednej śrubki z jednej strony(najczęściej nie działającej), druga jest z tej strony nie dokręcona. Klawiatura ma do tego wtyczkę Unitry, więc chyba ktoś zmieniał kabel czy coś i może się rozłączać bez dokręcenia.

Orientujecie się jakie to śrubki i czy to jest coś co można dostać np. w sklepie na Wolumenie z śrubkami(jeśli nadal działa)? Może się mylę, ale to chyba nie są jakieś bardzo drogie rzeczy?
[#2] Re: Śrubki do klawiatury od A2000?

@pgru2, post #1

Najszybciej kupisz w sklepie internetowym.
Problem polega na tym, że są zwykle
sprzedawane w ilościach 100 sztuk i więcej,
co się przekłada na sporą już cenę.
[#3] Re: Śrubki do klawiatury od A2000?

@mmarcin2741, post #2

Dziękuję, a wiesz jaki to może być konkretnie model śrubki?
[#4] Re: Śrubki do klawiatury od A2000?

@pgru2, post #3

Nie mam Amigi 2000. Co bym zrobił, to po prostu
wymierzył te śrubki suwmiarką i szukał
podobnych.
Długość gwintu najważniejsza.
[#5] Re: Śrubki do klawiatury od A2000?

@mmarcin2741, post #4

Dziękuję za odpowiedź. Co prawda moja suwmiarka to taki najtańszy model, ale może ją znajdę w rzeczach...
[#6] Re: Śrubki do klawiatury od A2000?

@pgru2, post #5

Weź śrubkę do "śrubkowni", to tam mają jak zmierzyć. Mam A2000, ale mogę mieć inne.
Musisz zmierzyć długość, średnicę i skok.

Średnica jest przeważnie co 0,5mm więc możesz na oko dobrać, a skok dobierz porównując nową ze starą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem