kategoria: CDTV
[#1] DENISE - jakaś nakładka.
Hej,

w kupionej CDTV znalazłem takie elementy jak:
- sterownik SCSI WAW + HDD,
- rozszerzenie pamięci BIGRAM CD,
- przełącznik kickstart,
- i nakładka na DENISE (???) - na końcach podłużnych wiązek kabli brak jest jakichkolwiek końcówek (są zaizolowane).

Nie mam bladego pojęcia co to za nakładka na DENIS, jednak po jej włączeniu CDTV wyświetla żółty obraz. Po jej dezaktywacji mam kick 2.0. nie udało mi się zmusić komp do uruchomienia się w wersji CDTV (następują restarty w pętli).


[#2] Re: DENISE - jakaś nakładka.

@tyrpo, post #1

Ta nakładka na Denise wygląda na wyprowadzenie standardowych portów joysticka/myszki db9
1
[#3] Re: DENISE - jakaś nakładka.

@Bartek2075, post #2

Wygląda faktycznie jak adapter joy/mouse ale raczej nie powinien byc wpinany pod denise, tylko pod scalak z przodu plyty glownej 252609.
Moze ktos pomylił miejsce wpięcia.
Tryb cdtv włacza się zworką JP15 (1-2 lub 2-3 dowolnie) w poblizu Agnusa/BigRama.
Zwarta to CDTV boot rom, a rozwarta to sam Kickstart.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem