kategoria: A600
[#1] Rozgałęziacz mysz joy
Panowie,

Który z Was produkuje takie relokatory? Chciałbym kupić rozgałęziacz wg tego wzoru.
Dzięki!


[#2] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@wilkwcieniu, post #1

Relokator a rozgałęźniacz to co innego. Rozgałęźniacz miał w ofercie Matt

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 10:15:57 przez Bociek78
[#3] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Bociek78, post #2

Relokator a rozgałęźniacz to co innego

Ja Ciebie proszę...
Nie mogłem znaleźć zdjęcia rozgałęziacza. Był oferowany w identycznej bryle.
[#4] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@wilkwcieniu, post #1

Co ma Ci dać takie rerokator?
[#5] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Norbert, post #4

Pewnie chodzi o to, że w A600 porty myszy i joya są pod "ścięciem" klawiatury po prawej stronie. W związku z tym nie wszystkie "pełne" wtyczki wejdą bez piłowania do portu.
[#6] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Norbert, post #4

To nie jest oczywiste ale autor wątku nie chce relokatora tylko rozgałeziacz, ale w takiej obudowie jak ten relokator.
[#7] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@recedent, post #5

Coś takiego myślę że rozwiązałoby sprawę (wizualizacja obu stron adaptera)

Fakt. Wymagałoby małej modyfikacji tego adaptera, ale to cenowo i wielkościowe wszystko jest na plus.
Można też połączyć blaszką dwie takie złączki i całość byłaby bardziej stabilnie.
[#8] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Norbert, post #7

Bez piłowania ("drobna modyfikacja" o której wspominasz) nie rozwiązałoby sprawy. Więc jeśli ktoś piłować nie lubi (może ma serrofobię i na widok dremela dostaje drgawek) to relokator jest rozwiązaniem dla niego.

Ale - wracając do tematu - rozgałęziacz chyba nie ma sensu w takiej obudowie jak z postu 1, bo ona blokuje dostęp do 2 portów. Co nam da rozgałęzienie portu myszy na mysz/joy jeśli drugi będziemy mieć zaślepiony?
[#9] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@wilkwcieniu, post #1

Jest przecież na allegro
[#10] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Norbert, post #7

Jak już to coś takiego:
http://amigakit.amiga.store/a600-mouse-joystick-port-adapter-amiga-p-1245.html?currency=EUR
..bo twojej propozycji nawet nie wetkniesz do A600. :)

Ale autor wątku wyraźnie napisał że chce relokator i rozgałęziacz w jednym. Choć moim zdaniem mając taki relokator, 3ci port łatwo byłoby samemu dorobić.
[#11] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@Norbert, post #4

Chciałem estetycznie podpiąć joy’a i gryzonia pod jeden port. Wspomniane wcześniej rozwiązanie oferowane przez Matt załatwia sprawę.
[#12] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@wilkwcieniu, post #11

Z tym Mattem może być ciężko bo dawno nie widziałem na aukcjach. Zawsze pozostaje samemu sobie coś takiego zrobić. W załączeniu schemat który otrzymałem swego czasu od kolegi z forum.
1
[#13] Re: Rozgałęziacz mysz joy

@AD99, post #9

wrzuciles linka, a ja w sumie skorzystalem. z powiazan wyszukalem extender, bo rozdzielacz mnie nie interesuje. szkoda ze sprzedajacy nie dal cene 40zl skoro ma juz smarta :) zarobilby te 2zl roznicy (odliczajac koszt smart), a mi wyszloby 5zl taniej :)

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2022 09:46:19 przez juen
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem