kategoria: A600
[#1] Upiększanie WB 3.X w Amidze 600
Cześć,
Próbuję upiększyć wygląd swojego Workbencha lecz co raz trafiam na jakieś problemy. Zacznę może od tego: zamarzyły mi się białe tła okienek, zainstalowałem co trzeba, wchodzę w GUI Preferences i zmieniając kolor backgroundu na biały nic się nie dzieje. Macie może jakieś pomysł w czym jest rzecz?
[#2] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #1

A z tego poradnika korzystasz może ?
http://www.qkiz.pl/blog/amiga/gotowe-rozwi%C4%85zania/162-zmiana-wygl%C4%85du-amigaos-3-1-w-amidze-600.html?templateStyle=15
[#3] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@mikecios, post #2

Tak, dokładnie. Coś z nim jest nie tak?
[#4] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #3

a nie wystarczy prefs/wbpattern i ustawic sobie bialy pattern na tlo okienek jak dobrze pamietam?
[#5] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #3

Jest jak najbardziej ok.
[#6] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@juen, post #4

Tak, masz rację. Tylko jak teraz pozbyć się szarych teł spod ikonek i podpisów pod ikonkami?
[#7] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #6

Zacznijmy od tego jaką masz Amigę. Na procku 68000 bez karty turbo odpuść sobie VisualPrefs i Birdie. One działają na 020. Do teł napisów spod ikon masz tam w opisie na stronie. NewIcons, a później w prefs/newicons wybierasz odpowiednią opcję.
[#8] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tukinem, post #7

Ach sorry, faktycznie, po prostu nie doszedłem jeszcze do tego punktu. Dziękuję, w razie czego odgrzeje jeszcze ten wątek.
[#9] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #3

Hehe, dziwne u mnie działa szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2022 21:01:38 przez QkiZ
[#10] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@QkiZ, post #9

Ooo, jest i sam autor :) bardzo się cieszę, w razie co będę uderzał prosto do źródła.
[#11] Re: Upiększanie WB 3.X w Amidze 600

@tommysi, post #10

Spoko, jakby co pisz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem