kategoria: A600
[#1] Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1
Hej! Czy ktoś dysponuje Amigą 600 rev 1 z oznaczeniem JUNE BUG - A300 ? Potrzebowałbym fotki tej tabliczki w dobrej jakości . Jedyne co znalazłem w necie to taki rozmazaniec: .



Będę wdzięczny za fatygę!
[#2] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@MarX, post #1











Ostatnia aktualizacja: 15.02.2022 17:32:22 przez Dorian3d
[#3] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@MarX, post #1

Zajumane z Amiga Hardware Database:

[#4] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@recedent, post #3

za krótko jest Amigowcem pewnie nie zna tej strony :)
1
[#5] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@MarX, post #1

Będziesz przebijał numery ?
[#6] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@Dorian3d, post #2

@recedent - ten mój obrazek (który przytoczyłem w 1 poście) był właśnie przeróbką z AHD. Chodziło mi o coś w wyższej rozdzielczości.
@Dorian3d - chodzi mi o samą tabliczkę w dobrej rozdziałce, nie jakąś ciemną i rozmazaną czy w stylu Gwiezdnych Wojen . Poza tym ostatnia załączona przez Ciebie fota to już A600 REV 1.3.
@Blady - it's a secret
[#7] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@MarX, post #1

Trzasnąłem kilka. Dobre któreś? Pod białymi napisami jest wydaje mi się napis w "miedzi", są przesunięte względem siebie i na zdjęciu wygląda trochę na rozmyte.












1
[#8] Re: Potrzebna fota tabliczki z A300 REV 1

@SimonGK, post #7

O dzięki, dzięki OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem