kategoria: Mediator
[#1] 4000TX & Mediator
Cześć;
Orientuje się ktoś może, czy z TXem 1.1 działa jakikolwiek Mediator. Jeśli tak, to będę wdzięczny za wskazanie modelu i/lub podzielenie się doświadczeniami.

Jeszcze uszczegóławiając pytanie; czy istnieją obiektywne trudności, by zadziałał ten model:
https://amigastore.eu/en/763-mediator-pci-34000t-3v-mkiii.html

pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2022 21:38:09 przez crimart
[#2] Re: 4000TX & Mediator

@crimart, post #1

Zadzwoń do Elboxu i zapytaj. Tel masz podany na ich stronie. Ja do nich dzwonię średnio raz w miesiącu i zamęczam pytaniami :).
[#3] Re: 4000TX & Mediator

@crimart, post #1

Wydaje mi się że należalo by sprawdzić wymiary Mediatora, czy nie bedzie zawadzać o sloty pamięci w tx 1.1

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2022 23:11:50 przez luka

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2022 23:17:14 przez luka
[#4] Re: 4000TX & Mediator

@luka, post #3

Dzięki; pomierzone; raczej pasuje, nie mniej użycie tego wyklucza użycie video slotu..

Jest jakiś scan doubler, który będzie działał z jakąś grafiką wpięta w mediatora?
Czy od lat ludzie np. używający Radeona 9200 przełączają monitor za każdym razem, jak korzystają z chipsetu?
[#5] Re: 4000TX & Mediator

@crimart, post #4

Np. GBS8200+GBS Control (jako scandoubler, opcja tańsza) lub IndivisionAGA MK3 (jeśli będzie pasował do A4000TX to też się sprawdzi ale będzie drożej) z Ratte Auto Monitor Switch (swego czasu sprzedawała to jedna osoba z ppa, jak wrzucisz ogłoszenie na giełdzie to może się odezwie, jeśli jeszcze ma).
Ja u siebie mam Medka z Voodoo + GBS8220 z modami + Ratte Auto Monitor Switch. Wszystko to upchnąłem do towerki z A1200 i jak dla mnie działa bardzo fajnie. Nie udało mi się jedynie uruchomić automatycznego przełączania, zamiast tego mam wyprowadzony na obudowę mały przełącznik ręczny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem