kategoria: A600
[#1] Taśma fdd od pc
Witam kolegów! Gdzie mogę dostać wtyki do taśmy fdd, chcę przerobić taśmę fdd od pc do Amigi?
[#2] Re: Taśma fdd od pc

@Grysia, post #1

Taśma od pc pasuje do Amigi.
Przeplot można "odwrócić"
Można wykorzystać wtyki z taśmy pc, jeśli chce się zrobić krótsza taśmę.
[#3] Re: Taśma fdd od pc

@Norbert, post #2

No tak tylko przy rozkładaniu złącza można zniszczyć, dlatego pytam o nowe złącza
[#4] Re: Taśma fdd od pc

@Grysia, post #3

Jeśli przy wypięcie złącza z taśmy spodziewasz się możesz je zniszczyć, to nawet nie zabieraj się za wpięcie złącza w nowe miejsce/taśmę.
[#5] Re: Taśma fdd od pc

@Grysia, post #3

tuti cyk
1
[#6] Re: Taśma fdd od pc

@Grysia, post #1

Ja kiedyś obracałem ten przeplot bez problemu. Najbardziej trzeba uważać przy zdejmowaniu tylnego klipsa, bo jak się uszkodzi boczne zatrzaski to już później tego nie zapniesz, chyba że skleisz na amen. Natomiast po obróceniu żył, wystające blaszki lekko zacisnąłem pensetą. Wszystko działało poprawnie.
[#7] Re: Taśma fdd od pc

@Ponki1986, post #6

Tutaj masz trochę taniej 3 wtyki.
Samą taśmę też można kupić.

Na ali pewnie można kupić taniej, ale to jakbyś większą ilość potrzebował no i dłużej się czeka na przesyłkę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem