kategoria: A600
[#1] img na cf 250 mb
witam

ma ktoś img na kartę cf 250mb z programami użytkowymi bez gier
np z soundtracker ?

mogę się wymienić na priv z img CF 4 gb z grami
[#2] Re: img na cf 250 mb

@Panstalin2, post #1

Mogę ci podrzucić moje CleanWB, tylko napisz, jakich programów potrzebujesz. Aha, jeszcze jaką masz Amigę - 68000 czy 68020+. Aktualnie jest tam to:



Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 07:35:11 przez _arti
1
[#3] Re: img na cf 250 mb

@_arti, post #2

68000

głownie się mi rozchodziło o program muzyczny sound tracker ze wszystkimi modułami i samplami
[#4] Re: img na cf 250 mb

@Panstalin2, post #3

Wow, no to z twojego postu co innego wynika trochę Sam program mam ale "wszystkie moduły", to będzie ciężko.
[#5] Re: img na cf 250 mb

@_arti, post #4

Z drugiej strony - jeśli dołożysz wszystkie moduły to jednocześnie będziesz w nich miał użyte wszystkie możliwe sample. Czyli połowa szukania odpada
[#6] Re: img na cf 250 mb

@recedent, post #5

I jeszcze zmieść to na 250MB!
[#7] Re: img na cf 250 mb

@_arti, post #6

Jeśli koledze zależy na SoundTracker'ze i jego modułach to powinno się zmieścić bez problemu, jeśli jednak to 'przejęzyczenie' i chodzi o ProTracker'a to i kilka GB będzie mało szeroki uśmiech
[#8] Re: img na cf 250 mb

@AmiClassic, post #7

Tutaj jest 116 dyskietek z samplami do Sound/ProTrackera:

http://aminet.net/search?path[]=mods/inst&desc=sampledisk

Całkowity rozmiar (skompresowany LHA) to około 66,5 MB.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2022 10:53:42 przez Hexmage960
[#9] Re: img na cf 250 mb

@Hexmage960, post #8

raczej głownie się mi rozchodziło o moduły , większość najpopularniejsze

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2022 22:51:09 przez Panstalin2
[#10] Re: img na cf 250 mb

@Panstalin2, post #9

Hmmmm ciężko stwierdzić dla kogo które mody są najpopularniejsze. Ja mam ich okolo 1200 ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem