kategoria: A600
[#1] Gotek
Witam wszystkich! Mam pytanie, jak ustawić zworki w goteku SFRKC30.AT2. Dostępne możliwości: J5;JA:JB;SO;S1;MO, sprzedawca pisał że jest wgrane flaschfloppy.
[#2] Re: Gotek

@Grysia, post #1

A czy sprzedawca tego nie przekazał?
Wgrał FlashFloppy i nie sprawdzał działania urządzenia ?
Musiał mieć poprawnie ustawione zworki.
[#3] Re: Gotek

@Norbert, post #2

Nie.
[#4] Re: Gotek

@Grysia, post #3

Użyj narazie zworki SO
Inne w miarę możliwości jakie daje Flashfloppy.
Dokumentację lub link do niej powienien dostarczyć sprzedawca.
W innym przypadku instrukcja dostępna po szukaniu na google.
[#5] Re: Gotek

@Grysia, post #3

Myślę że jak dobrze poszukasz to znajdziesz tutaj wszystko.
1
[#6] Re: Gotek

@Grysia, post #1

To tam są jakieś zworki? Nawet nie zwróciłem uwagi Kupiłem goteka z OSD i brzęczkiem, wsadziłem w miejsce flopa, wgrałem 2 pliki na pendrive i działa. Zmieniłem 2 pliki na inne i miałem menu z autoboot na monitorze, ale to było niezbyt wygodne, więc wywaliłem je i skopiowałem z powrotem tamte 2 pliki. Poza nie czytaniem plików dms, to nie powinno być żadnych problemów z gotekiem.

Obawiałem się wgrywania flashfloppy, hxc, czy czegoś tam innego, a tu od strzała chodzi...
[#7] Re: Gotek

@tukinem, post #6

Jakie trzeba wgrać pliki ja wgrałem selector AdF
[#8] Re: Gotek

@nostrum666, post #5

A kto by tam szukał i uczył się przy okazji obsługi. "Kcem na talerzu" - nowe motto, nowe czasy.
1
[#9] Re: Gotek

@Grysia, post #7

Ja mam te: link, ale można użyć też tego, ale to tak jak mówiłem nie jest wygodne.

Rozpakuj sobie archiwum z pierwszego linku, pliki wrzuć bezpośrednio na pendrive i działaj. Masz goteka z oledem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem