kategorie: A600, Sprzęt
[#1] [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran
Witajcie!

A600, kickstart 3.2, A630 lub Ninetails, indivisionecs v1.

Problem polega na tym że mam czarny ekran po ekranie indivisionecs. Po zdjęciu karty A630 albo Ninetails problem znika i widzę ekran startowy kickstartu. Problem nie występuje kiedy mam obsadzony przełącznik kickstartu z 3.1 i innymi. Aktualizacja kości na 3.2.1 pomoże czy taki urok 3.2? Testowałem na dwóch różnych kościach 3.2. Zasilacz całkiem nowy dość mocny, przerobiony fsp220-50LD.
[#2] Re: [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran

@PrzemasIII, post #1

Rozumiem, że po indi vga czarny ekran, ale np po scart/czincz jest obraz?

Edit:
Nie wiem jaką masz wersję firmware ale dla indi ecs v1 znalazłem coś takiego:
Indivision ECS Update file V1.15 (june 3rd, 2012) - pure update file, please flash with flash tool. This includes changes of V1.10, but uses lower power settings for the FPGA, which may improve performance with flaky power supplies.


możesz spróbować updejt zrobić jeśli nie masz najnowszej wersji link

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2022 15:09:22 przez Jield
[#3] Re: [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran

@Jield, post #2

Indyvision działa prawidłowo. Poprostu przy kick 3.2 i kartach turbo system się wiesza. Nawet bez hdd. Po zdjęciu kart i wyjęciu CF jako HDD, widzę ekran startowy kickstartu 3.2. Przy kick 3.1 i systemie 3.1 wszystko działa.
[#4] Re: [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran

@PrzemasIII, post #3

Jak lubisz sie bawic to zainstaluj kick 3.1 i dogrywaj poszczegolne moduly z kicka 3.2 pojedynczo za pomoca LoadModule, az stwierdzisz w czym jest problem. Chyba Thor twierdzil, ze 3.2 ma jakis blad w graphics.library, podobno poprawiony w wersji kicka 3.2.1. Ale moze tam jest wiecej bledow?
[#5] Re: [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran

@Don_Adan, post #4

W A3000 wersja 3.2 nie działa z superkickstartem. W 3.2.1 to poprawili. Może warto i tu spróbować 3.2.1.
[#6] Re: [A600] Kickstart 3.2 i czarny ekran

@Rafał A-3000, post #5

Dziękuje za odpowiedzi. Postaram się wysłać kości do przeprogramowania, sam nie mam programatora.

Btw. jest jakiś Classic Workbench dla 3.2.1?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem