kategoria: A500
[#1] Apollo FireBird dla A500 opinie
Panowie.
Poznałbym opinie kogoś kto faktycznie użytkuje. Zastanawiam się nad zakupem, ale w sieci jest sporo hejtu. Wygooglować i obejrzeć na YT potrafię samodzielnie. Bardziej interesuje mnie opinia użytkownika-krajana. Rozważałem zakup a1200, ale taka "wszystkomogąca" 500tka wydaje się niegłupią opcją.
[#2] Re: Apollo FireBird dla A500 opinie

@wilkwcieniu, post #1

Pasuje do amigi jak nowotwor do cycka. Ciagle duzo bugow. Najbardziej wkurza spolecznosc bo jak cos napiszesz nie tak to jestes wrogiem number 1. Zalezy do czego potrzebujesz bo jak do ogladania video w coffinie na riva to chyba taniej wyjdzie na YouTube sobie puscic. Szczerze jak chcesz juz sie pchac w vampire to wg mnie v2 duzo lepszy.
5
[#3] Re: Apollo FireBird dla A500 opinie

@Grabarz, post #2

Ok. Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem