kategoria: A1200
[#1] Amiga 1200 zawiesza się.
Witam , mam od jakiegoś czasu problem z moją Amigą 1200, a mianowicie po podłączeniu joysticka zawiesza się. Mysz działa normalnie, wszystko się normalnie instaluje i uruchamia , ale tylko jak jest podłączony joy to zaraz się zawiesza. Płyta po wymianie kondensatorów.
[#2] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@fabin30, post #1

A joy sprawny ?
1
[#3] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@Norbert, post #2

Na 5 sztukach to samo, więc raczej nie są uszkodzone, na C64 joye działają normalnie.
[#4] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@fabin30, post #1

jaka wersja plyty ? patrzyles czy piny nie powyginane ? czy jak w miejsce portu 2 podepniesz mysz tez taki sam efekt ?
[#5] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@fabin30, post #1

Sprawdź czy w gniazdach nie masz jakiegoś paprocha.
[#6] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@HOŁDYS, post #4

Amiga leży sobie na biurku, do gniazda cały czas był wpięty joy, i nagle zaczęły się zwiechy. Piny całe , nic nie zauważyłem w środku. Z myszą to samo w tym gnieździe. Wersja płyty 2.B
[#7] Re: Amiga 1200 zawiesza się.

@fabin30, post #6

w a600 miałem podobny problem jak podłączyłem mysz do portu joystick to się Amiga wieszała a sam joystick w tym porcie nie działał prawidłowo , musiałem CIA B wymienić

https://www.ppa.pl/forum/amiga/44460/amiga-600-joystick-lewo-u34#m757433
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem