kategoria: A1200
[#31] Re: A1200 - co może być przyczyną usterki?

@Stoopi, post #26

Przed serwisantem pewnie wielkie wyzwanie, bo usterka trudna do zdiagnozowania. Mam nadzieje, że poradzi sobie z naprawą tej usterki.
[#32] Re: A1200 - co może być przyczyną usterki?

@nekroskop, post #27

Być może serwisant jest na ppa i czyta tutaj publiczne posty. Przecież nikt tego Pana tutaj nie obraża, więc nie ma powodu do zmartwień.
[#33] Re: A1200 - co może być przyczyną usterki?

@krzysiekp41, post #32

Ciekawe czy autor wątku w ogóle przekazał tak wyczerpujące informacje o tym co robił i jakie miał rezultaty temu serwisantowi? Dla mnie to jakaś abstrakcja aby oddać sprzęt fachowcowi po czym pytać innych co ten powinien zrobić. Na jego miejscu oddałbym sprzęt i powiedział "skoro mi nie ufasz to po cholerę mi to przynosiłeś?" Krążył kiedyś po internecie taki cennik informatyka za różne naprawy kiedy klient wie lepiej co serwis ma zrobić, klasyk to był, w wielu serwisach to wisiało
1
[#34] Re: A1200 - co może być przyczyną usterki?

@Madman, post #33

Bo to Panie... serwisant=śwagier. Zrobi za pudarmo i jeszcze flaszeczkę obrobi przy robocie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem